Bize Ulaşın : info@cokuslu.com

+90 212 549 86 80

hakkŞİRKET PROFİLİ

Yeni Çokuslu Boya Kimya Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, Hakan Çokuslu Tarafından Boya Sektöründeki 15 Yıllık Deneyimi İle 1992 Yılında Sanayi Üretim Merkezi Olan Bayrampaşa İstanbul’da Kurulmuştur.

Yeni Çokuslu Boya, Kuruluşundan İtibaren Müşteri Memnuniyetini En Üst Seviyeye Ulaştırmaya Büyük Önem Vermiştir.

Kuruluşundan Kısa Süre Sonra Tüm Portföyünde Sorunsuz Ve Hızlı Çözüm Sağlayarak Genişleyen Müşteri Ağına Ve Artan Satış Hacmine Cevap Vermek Amacıyla Kısa Zamanda Depo Sayısını , Taşıma Araç Sayısını Ve Bunlara Bağlı Olarakta Uzmanlaşan Kadrolarıyla Hizmet Vermektedir.

HİZMET ANLAYIŞIMIZ

1999 Yılında Yeni Çokuslu Boya, Sanayi Alanındaki Gelişmelerden Ve İstanbul Bayrampaşa’daki Konutlaşmadan Ötürü İkitelli Organize Sanayi Bölgesine Dolapdere Sanayi Sitesindeki Şimdi Hizmet Verdiği Ofise Taşınmıştır.

1999 Yılında 125 M2 Olan Ofis Ve Depolama Alanı 2012 Yılında 800 M2‘ Ye Çıkmıştır. BU ALANIN 400 M2 Sİ OFİS, 150 M2 Sİ MIX MAKİNA ÜRETİM SAHASI VE 250 M2’si DE DEPO ALANI OLARAK KULLANILMAKTADIR.

Yeni Çokuslu Boya Yakın Bir Süre Zarfına Kadar 200 M2 Lik Bir Başka Depoyuda Stok Sahası Olarak Anadolu Yakasında Açmayı Hedeflemektedir.Bu Konuda Çalışmalar Sürdürülmektedir.

NEDEN YENİ ÇOKUSLU ?

Yeni Çokuslu Boya, Türkiye’de Boya Üreticilerinin En Kaliteli Ve En Köklü ,Bayi Ağı En Güçlü Ve Ar-ge Merkezi Tüm Sektörce “Üniversite” Olarak Kabul Edilen Dyo Boya Fabrikaları A.Ş. Bayisidir.

Yeni Çokuslu Boya,her Sene Yapılan Müşteri Memnuniyeti Anketlerinde %98 Müşteri Memnuniyeti Elde Eden ,”Amacı Doğru Boyayı Doğru Yüzeye Doğru Şekilde Uygulamak” Olan Her Biri Konusunda Uzman Teknik Satış Ve Pazarlama Ekibini Bünyesinde Bulundurur.

Yeni Çokuslu Boya, Yüksek Miktardaki Stoğu Ve Renklendirme Atölyesi Sayesinde Gün İçinde Gelen Siparişi İstanbul İçi En Geç 1 İş Gününde Anadolu’dan Gelen Siparişi En Geç 3 İş Günü İçerisinde Teslim Eder.